حجت‌الاسلام اسلامی:
مسائل فرهنگی، سیاسی و دینی در دانشگاه به بحث گذاشته شود
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران گفت: کرسی آزاداندیشی موجب حیات و برکت نظام خواهد بود و مسائل فرهنگی، سیاسی و حتی دینی باید در صحن علنی دانشگاه بحث شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، حجت‌الاسلام احمد اسلامی در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با تبریک میلاد حضرت امام محمد باقر(ع) اظهار کرد: برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه مورد توجه و دغدغه نظام و مقام معظم رهبری است که مسائل اجتماعی، سیاسی و حتی اعتقادی در آن به بحث گذشته می‌شود و کرسی آزاداندیشی موجب حیات و برکت نظام خواهد بود.

وی افزود: شورای فرهنگی دانشگاه نقش هدایت‌گری برای نخبگان، دانشگاهیان، برنامه‌های فرهنگی و راهگشای اهداف فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه است. نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با همفکری و همکاری واحدهای دانشگاهی استان برای تولید محتوای فرهنگی و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و منویات مقام معظم رهبری آمادگی دارد.رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران نقش متولیان فرهنگی به‌ویژه استادان و نخبگان علمی دانشگاه در اجرای برنامه‌های فرهنگی را مهم دانست و گفت: بهره‌گیری از نیروهای فعال بسیجی و تشکل‌های دانشجویی و استادان در فعالیت‌های فرهنگی ضروری است و باید در دانشگاه نهادینه شود.

اسلامی تأکید کرد: طرح اندیشه تمدن‌ساز یکی از فعالیت‌های فرهنگی اثرگذار است که نقش بسزایی در تبیین مسائل دینی و مذهبی دارد.

تاریخ:
1399/11/26
تعداد بازدید:
232
منبع:
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل می باشد.
Powered by DorsaPortal