در واحد بابل صورت گرفت
مدیر حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برگزار شد
ه گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در مراسم تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل اظهار کرد: کار در حراست بسیار سخت و دشوار و حساس است و همه ما باید از مسئولیت خود در راستای تکریم ارباب رجوع و حل مشکلات دانشجویان استفاده کنیم.
حسین اصغری‌قراخیلی با تبریک ایام‌الله دهه فجر و تجلیل از شهدای انقلاب اسلامی و مدافعان حرم افزود: فعالیت در حوزه حراست یک کار خداپسندانه و ارزشی است و به‌عنوان یک اصل در کنار رئیس دانشگاه، معاونان، کارکنان و دانشجویان تلاش می‌کند.
وی با تأکید بر رعایت اخلاق‌مداری در محیط دانشگاه بیان کرد: حراست بر سه محور شرع مقدس اسلام، اخلاق و قانون فعالیت می‌کند و تمام سعی و تلاش ما مبتنی‌بر نظارت، مشاوره و حمایت از باورهای دینی و حراست و حفاظت از کیان دانشگاه آزاد اسلامی است.
پست سازمانی حراست در ادارت و نهادها مولد انقلاب اسلامی است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل نیز بیان کرد: پست سازمانی حراست در ادارت و نهادها مولد انقلاب اسلامی است، حراست در واقع پیشانی دانشگاه است، در تکریم ارباب رجوع باید بیشتر تلاش کنیم تا رضایتمندی خانواده دانشگاه آزاد اسلامی و مخاطبان آن حاصل شود.
وحید فلاح تصریح کرد: احترام به ارباب رجوع و اخلاق نیکو در دین مبین اسلام سفارش شده است در راستای شکوفایی و پیشرفت مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی همه ما باید همت مضاعف و تلاش کنیم تا در ارتقای کیفیت علمی و فرهنگی اثرگذار باشیم.
مدیر جدید حراست واحد بابل نیز با تشکر از حسن اعتماد مرکز حراست سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، مدیرکل حراست استان و رئیس واحد بابل، داشتن فضای علمی امن و سالم در دانشگاه را از دغدغه‌های مهم دفتر حراست برشمرد و عنوان کرد: حفظ و حراست از نیروی انسانی، پیشگیری از اتفاقات و تلاش برای شایسته‌سالاری از مهم‌ترین اولویت‌ها و وظیفه حراست است.
مصطفی بخشی ابراز امیدواری کرد با حمایت رئیس دانشگاه و همراهی کارکنان این واحد در ارتقای فضای سالم و پر از آرامش روحی و روانی موفق باشیم.
عباس بابانژاد شانی مدیر حراست سابق این دانشگاه هم با تشکر از رؤسای پیشن و همراهی مجموعه واحد بابل و ارائه گزارش عملکرد حوزه حراست در طول دوران این سمت از حمایت‌های رئیس واحد تشکر کرد.

تاریخ:
1399/01/05
تعداد بازدید:
434
منبع:
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل می باشد.
Powered by DorsaPortal