با حضور مسئولان انجام شد:
تجلیل از 13 دانش‌آموز بابلی برگزیده در مرحله کشوری المپیاد فناوری و نانو
مراسم تجلیل 13 نفر از دانش‌آموزان برگزیده المپیاد فناوری و نانو در مرحله کشوری با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل و معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، سید‌میرالله حسینی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل صبح امروز در مراسم تجلیل از 13 نفر از دانش‌آموزان برگزیده المپیاد فناوری و نانو در مرحله کشوری بیان کرد: استان مازندران به‌ویژه شهرستان بابل همیشه در کسب افتخارات در کنکور و استعدادهای درخشان  در سال‌های اخیر  در حوزه نانو رشد یافته و می‌توان گفت که این ثمره نشان‌دهنده تلاش و کوشش مدیران  و معلمان موفق در آموزش و پرورش و مدارس است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل افزود: امروز می‌توانیم به پشتوانه علمی دانش‌آموزان، استادان و دانشجویان فرهیخته در بخش «نانو فیزیک»، «نانو شیمی»، «نانو زیست‌فناوری» و «شبیه‌سازی» فعالیت خوبی انجام دهیم و به صنعت و سلامت جامعه کمک کنیم.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران بیان کرد: دانش‌آموزان با حمایت خانواده‌ها با فراگیری روش‌های ساخت و کاربرد نانومواد در آزمایشگاه و شرکت در کارگاه‌های شبیه‌سازی نانو، در مراکز فعال کشور در حوزه فناوری نانو مانند گذشته افتخارآفرین باشند.

به گفته رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل، فراهم‌کردن بستر آموزشی مناسب در فضای مدارس و دانشگاه و لزوم توجه به علم نانو ضروری است.

کسب رتبه چهارم توسط دانش‌آموزان مازندرانی

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران هم با یادآوری نتایج آزمون مرحله نخست المپیاد دانش‌آموزی نانو در کشور گفت: دانش‌آموزان مازندرانی توانستند رتبه چهارم را در مرحله نخست المپیاد نانو کسب کنند.

اسفندیار نظری اظهار کرد: در آزمون المپیاد نانو که امسال به‌دلیل شرایط ویژه کرونایی به‌صورت آنلاین برگزار شد، 24 نفر از دانش‌آموزان مازندرانی به مرحله دوم المپیاد نانوی کشور راه یافته و باید از امروز خود را برای مرحله بعد آماده کنند.

به گزارش آنا، دانش‌آموز سنا میرزایی خاکی از دبیرستان دخترانه سمای متوسطه دوم سمای دانشگاه آزاد اسلامی بابل به مرحله کشوری این مسابقات راه یافته است.

انتهای پیام/4117/4062/

تاریخ:
1399/06/24
تعداد بازدید:
96
منبع:
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل می باشد.
Powered by DorsaPortal