مدیر‌کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران:
رسالت دانشگاهیان نهادینه‌کردن تفکر بسیجی در محیط علمی است
مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: مهم‌ترین فعالیت دانشگاهیان بصیرت، دانش‌افزایی و نهادینه‌کردن تفکرات بسیجی در محیط علمی و فرهنگی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، محمدعلی ورزی درونکلا در جمع کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با گرامیداشت یاد و خاطره رشادت و ایثارگری بسیجیان جان‌برکف اظهار کرد: یکی از بهترین خصوصیات بسیجیان ما ولایت‌پذیری، تقوا، ایمان واقعی و خداخواهی و نیز کار برای خداکردن است.

وی با اشاره به تأکیدها و توصیه‌های رهبری درباره ضرورت و اهمیت علم و دانش در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب تأکید می‌کنند برای صیانت و دفاع از ارزش‌ها و کیان انقلاب اسلامی رساندن دانشگاه آزاد اسلامی به تراز انقلاب اسلامی، داشتن آگاهی، بصیرت و معرفت‌افزایی برای دانشگاهیان لازم و ضروری است.

مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران بیان کرد: مدیریت جهادی و انقلابی مهم‌ترین شاخصه مدیریتی در دانشگاه آزاد اسلامی است، باید فضای نقدپذیری را بازکنیم؛ چراکه این نقد منصفانه است که کشور را می‌سازد و در تعالی و شکوفایی آن نقش مؤثری دارد.

اخلاق نیکو و خداپسندانه یکی از بارزترین خصوصیات بسیجی است

ورزی با بیان اینکه اخلاق نیکو و خداپسندانه یکی از بارزترین خصوصیات بسیجی است، اضافه کرد: در مسائل فرهنگی باید برنامه‌محور باشیم، به فرموده سردار دل‌ها شهید سلیمانی رسالت بسیج جذب نیروی حداکثری است، نماد یک بسیجی واقعی هم‌افزایی و در کنار حق‌بودن است. با این عمل قطعاً می‌توانیم از تهدیدات و حملات دشمن جلوگیری کنیم.

وی یادآورشد: امروز اگر ما در کشور موفقیتی در سطح مجامع بین‌المللی داریم مرهون تلاش نخبگان و فرهیختگان علمی و فرهنگی به‌ویژه  تفکرات بسیجیان مخلص و انقلابی است، مدیریت جهادی در مراکز علمی یک فرصت مناسب برای نهادینه‌کردن تفکرات بسیجی است که در پیشبرد اهداف دانشگاه اثرگذار است.

مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران تأکید کرد: در شرایط کنونی که برخی از مدیران و مسئولان از تفکرات روحیات بسیجی محروم هستند، لازم است اخلاق‌محوری، پاکدستی و تفکر بسیجی در عملکرد مسئولان نهادینه و تبیین شود.

حراست رسالت صیانتی و پیشگیری دارد، نه مچ‌گیری

ورزی با اشاره به اینکه صلابت و قاطعیت در کار اولویت نخست ماست، خاطرنشان کرد: حراست رسالت صیانتی و پیشگیری دارد، نه مچ‌گیری، حراست خانه کارکنان، استادان و دانشجویان بوده و تخلفات اداری، مالی و اخلاقی خط قرمز است و تلاش خواهیم کرد حیثیت و بهداشت روانی دانشگاهیان خدشه‌دار نشود.

به گزارش آنا، محمدعلی ورزی‌درونکلا مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران به اتفاق سیدمیرالله حسینی رئیس واحد بابل و اعضای هیئت رئیسه با ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام از مرکز تأسیسات، مجتمع فرهنگی سردار سلیمانی، آزمایشگاه‌های دانشکده علوم پزشکی، مجتمع ورزشی یادگار امام(ره)، ‌کتابخانه مرکزی آیت‌الله روحانی و حوزه‌های مخلتف بازدید و در جلسه هیئت رئیسه واحد بابل شرکت کردند.

انتهای پیام/4103/4062/

تاریخ:
1399/08/28
تعداد بازدید:
1182
منبع:
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل می باشد.
Powered by DorsaPortal