رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بابل:
فاطمه زهرا(س) نماد انسان کامل در جامعه بشری است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها نقش بسزایی در ترویچ دین مبین اسلام داشت و نماد یک انسان کامل در جامعه بشری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، سیدمیرالله حسینی با حضور در محل کار بانوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها و دهه مبارک فجر اظهار کرد: الگوپذیری زنان جامعه از سیره و شخصیت  بانوی دو عالم حضرت زهرا سلام‌الله علیها سبب تعالی و آرامش در زندگی برای خانواده‌ها می‌شود.

وی با بیان اینکه نیمی از جمعیت جامعه را بانوان تشکیل می‌دهند، افزود: تبیین اهداف زندگی صدیقه کبری سلام‌الله علیها و ولایت‌پذیری آن برای ارتقای سطح آگاهی جوانان و دانشگاهیان مهم‌ترین وظایف استادان و مسئولان فرهنگی  دانشگاه و حوزه‌های علمیه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل اظهار کرد: تعلیم و تربیت بانوان در خانواده و استادان در دانشگاه باید مبتنی بر سیره حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها باشد تا آینده جامعه و کانون گرم خانواده دچار آسیب و چالش نشود.

حسینی اضافه کرد: همکاران و استادان بانوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در آموزش، دانشجویی، امور بالینی، حوزه سلامت جامعه و در راستای پیشبرد اهداف علمی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه نقش بسزایی دارند.

تاریخ:
1399/11/19
تعداد بازدید:
1075
منبع:
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل می باشد.
Powered by DorsaPortal