در مسابقه بنیاد ملی نخبگان صورت گرفت؛
کسب رتبه نخست «ره‌نشان» توسط دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بابل
دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در مسابقه بنیاد ملی نخبگان «ره‌نشان» رتبه نخست را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، سارینا مظاهری دانشجوی ترم چهار دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در مسابقه بنیاد ملی نخبگان «ره‌نشان» در پروژه تحلیل داده‌های ژنتیکی برای دامداری هوشمند رتبه نخست را کسب کرد.

«ره‌نشان» یکی از مسابقات مسئله محور طرح شهید بابابی ذیل بنیاد ملی نخبگان بوده که در پنج حوزه آب و محیط‌زیست، انرژی، حمل‌ونقل، زیست‌فناوری و هوشمند سازی در حال برگزاری است.

در سومین دوره از این مسابقه شناسایی دانشجویان مستعد، توانمندسازی حول مسائل صنعتی، گروه سازی و اتصال این افراد به مجموعه‌های فناور و صنعتی کشور در دستور کار قرار گرفته و با همکاری شرکت‌های فناور و صنعتی به‌وسیله تعریف پروژه و راهبری گروه‌ها، زمینه جذب دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مستعد را با حمایت بنیاد ملی نخبگان فراهم کرده است.

شرکت‌کنندگان در مسابقات «ره‌نشان» این فرصت را پیدا خواهند کرد تا در بستر انجام پروژه‌های واقعی و مورد نیاز کشور، توانمندی‌ها خود را محک بزنند و از بسترهای توانمندسازی ره نشان استفاده کنند. پس از آن در صورت عضویت در گروه‌های برگزیده، افراد و گروه‌ها مسیر تخصصی خود را به‌صورت تأسیس یک شرکت نوپا و یا جذب در مجموعه‌های فناور و صنعتی آغاز خواهند کرد.

تاریخ:
1399/11/26
تعداد بازدید:
1446
منبع:
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل می باشد.
Powered by DorsaPortal